Szybki kontakt
Zadzwoń: 725066000
Napisz: sklep@multimediazone.pl
45538415
multimediazone1
Polityka prywatności

Szanujemy prywatność naszych Klientów.

Ochrona danych osobowych

Sklep Multimediazone nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników.

Gromadzenie danych osobowych

Sklep Multimediazone wymaga podania tylko tych danych personalnych i adresowych, które są niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia.

Sklep Multimedizone daje możliwość edycji danych personalnych i adresowych.

Niezapowiedziane wiadomości i Newsletter

Sklep Multimediazone wysyła do użytkownika wiadomości e-mail, ściśle związane z jego zamówieniem (np. potwierdzenie wpłynięcia zamówienia, potwierdzenie wpłynięcia płatności, potwierdzenie wysłania produktów itp.).

Sklep Multimediazone wysyła bezpłatne wiadomości e-mail (Newsletter) tylko do użytkowników, którzy wyrazili zgodę na ich otrzymywanie. Newsletter zawiera informacje związane z ofertą oraz działalnością sklepu i nigdy nie będzie wykorzystywany do rozsyłania reklam lub informacji osób trzecich. Użytkownik ma możliwość rezygnacji z Newslettera.

Zbieranie opinii

Sklep Multimediazone, w celu dbania o jak najlepszą jakość obsługi, zbiera opinie o przeprowadzonych transakcjach.

Wyłączenie odpowiedzialności

Sklep Multimediazone nie bierze odpowiedzialności za opinie o produktach, zamieszczane przez użytkowników sklepu w kartach produktów.

  • Na skróty
  • Firma
  • Witaj
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Witaj

Multimediazone.pl to nowopowstały i profesjonalny sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu komputerowego rtv i agd. W naszej ofercie znajdują się produkty najlepszych światowych producentów. Mulimediazone.pl to firma dbająca o komfort, zadowolenie oraz bezpieczeństwo zakupowe naszych Klientów. Mulimediazone.pl -Gwarancja zadowolenia.